Schodiskové podesty SP-34/24-30/2 - oceľ-zinkovaná - 700x300
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu191.3424.0027
Dĺžka (mm)700 mm
Šírka (mm)300 mm
Hmotnosť5,27 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 31-35 dnů
Schodisková podesta zo zváraného pororoštu ( SP ), 34/24 - rozstupy nosných 34 mm / rozperných 24 mm, výška 30 mm, sila 2 mm, oceľ S235JR (ST37.2 alebo tiež ČSN 11373) v povrchovej úprave žiarovým zinkováním dle EN ISO 1461, bez protišmyku.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Schodisková podesta zo zvaraných pororoštov. Pororošt je s nosným pásikom 30/2 mm, kde prvý údaj udáva výšku a druhý silu nosných pásikov. Rozteč oka 34/24 mm, kde opäť prvý údaj udáva osový rozstup nosných pásikov a druhý údaj je potom osový rozstup nenosných prútov. Svetlosť oka je 32/19 mm. Schodisková podesta je široká 700 mm a hĺbka je 300 mm. Schodisková podesta je vrátane prednej ochrannej nášľapnej hrany.
Protišmykové prevedenie pororoštu nie je realizované.
Nosná dĺžka pororoštu je 700 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 640 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 300 mm.
> 50 ks
Horná sponka HS22 - oceľ-zinkovaná
Štandardná horná spona pre oko 30x20 mm
Horná sponka HS03 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oka 20 / 30 mm