Pororošty SP-34/24-30/3 - oceľ-čierna - protišmyk S4 - 1200x1000
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu100.3424.0150
Dĺžka (mm)1 200 mm
Šírka (mm)1 000 mm
Hmotnosť35,29 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 31-35 dnů
Zváraný pororošt ( SP ), 34/24 - rozstupy nosných 34 mm / rozperných 24 mm, výška 30 mm, sila 3 mm, oceľ S235JR (ST37.2 alebo tiež ČSN 11373) bez povrchovej úpravy, protišmyk na nosných páskach typ S4.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Ako výrobný materiál je použitá oceľ DIN ST37.2 (S235JR alebo tiež ČSN 11373) bez povrchovej úpravy.
Protišmykové prevedenie pororoštu je na nosných páskach ( S4 ).
Nosná dĺžka pororoštu je 1200 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 1140 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 1000 mm.
> 50 ks
Horná sponka HS22 - oceľ-zinkovaná
Štandardná horná spona pre oko 30x20 mm
Horná sponka HS03 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oka 20 / 30 mm