Schodiskové podesty SP-34/38-30/3 - oceľ-zinkovaná - 900x250
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu191.3438.0076
Dĺžka (mm)900 mm
Šírka (mm)250 mm
Hmotnosť6,98 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 28-35 dnů
Schodisková podesta zo zváraného pororoštu ( SP ), 34/38 - rozstupy nosných 34 mm / rozperných 38 mm, výška 30 mm, sila 3 mm, oceľ S235JR (ST37.2 alebo tiež ČSN 11373) v povrchovej úprave žiarovým zinkováním dle EN ISO 1461, bez protišmyku.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Schodisková podesta zo zvaraných pororoštov. Pororošt je s nosným pásikom 30/3 mm, kde prvý údaj udáva výšku a druhý silu nosných pásikov. Rozteč oka 34/38 mm, kde opäť prvý údaj udáva osový rozstup nosných pásikov a druhý údaj je potom osový rozstup nenosných prútov. Svetlosť oka je 31/33 mm. Schodisková podesta je široká 900 mm a hĺbka je 250 mm. Schodisková podesta je vrátane prednej ochrannej nášľapnej hrany.
Protišmykové prevedenie pororoštu nie je realizované.
Nosná dĺžka pororoštu je 900 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 840 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 250 mm.
Horná sponka HS05 - oceľ-zinkovaná
Štandardná horná spona pre oko 30 mm
Horná sponka HS04 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oko 30 mm s odtokom vody a protišmykovou hornou časťou
Úchyt pružinový pro rošty výšky 030 mm - ocel-zinkovaná
Úchyt pružinový pro rošty výšky 30 mm
Horná sponka HS03 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oka 20 / 30 mm