Schodiskové podesty PR-33/66-40/2 - oceľ-zinkovaná - 1000x750
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu191.3366.0119
Dĺžka (mm)1 000 mm
Šírka (mm)750 mm
Hmotnosť19,20 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 31-35 dnů
Schodisková podesta z lisovaného pororoštu (PR), 33/66 - rozstupy nosných 33 mm / rozperných 66 mm, výška 40 mm, sila 2 mm, oceľ S235JR (ST37.2 alebo tiež ČSN 11373) v povrchovej úprave žiarovým zinkováním dle EN ISO 1461, bez protišmyku.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Schodisková podesta z lisovaných pororoštov. Pororošt je s nosným pásikom 40/2 mm, kde prvý údaj udáva výšku a druhý silu nosných pásikov. Rozteč oka 33/66 mm, kde opäť prvý údaj udáva osový rozstup nosných pásikov a druhý údaj je potom osový rozstup nenosných pásikov. Svetlosť oka je 31/64 mm. Schodisková podesta je široká 1000 mm a hĺbka je 750 mm. Schodisková podesta je vrátane prednej ochrannej nášľapnej hrany.
Protišmykové prevedenie pororoštu nie je realizované.
Nosná dĺžka pororoštu je 1000 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 940 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 750 mm.
Horná sponka HS05 - oceľ-zinkovaná
Štandardná horná spona pre oko 30 mm
Horná sponka HS04 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oko 30 mm s odtokom vody a protišmykovou hornou časťou