Pororošty SP-34/76-30/3 - oceľ-zinkovaná - 750x1000
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu100.3476.0094
Dĺžka (mm)750 mm
Šírka (mm)1 000 mm
Hmotnosť18,81 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 28-35 dnů
Zváraný pororošt ( SP ), 34/76 - rozstupy nosných 34 mm / rozperných 76 mm, výška 30 mm, sila 3 mm, oceľ S235JR (ST37.2 alebo tiež ČSN 11373) v povrchovej úprave žiarovým zinkováním dle EN ISO 1461, bez protišmyku.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Protišmykové prevedenie pororoštu nie je realizované.
Nosná dĺžka pororoštu je 750 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 690 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 1000 mm.
Horná sponka HS05 - oceľ-zinkovaná
Štandardná horná spona pre oko 30 mm
Horná sponka HS04 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oko 30 mm s odtokom vody a protišmykovou hornou časťou
Horná sponka HS03 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oka 20 / 30 mm