Pororošty SP-34/76-30/2 - oceľ-zinkovaná - protišmyk S4 - 700x1000
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu100.3476.0059
Dĺžka (mm)700 mm
Šírka (mm)1 000 mm
Hmotnosť12,19 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 28-35 dnů
Zváraný pororošt ( SP ), 34/76 - rozstupy nosných 34 mm / rozperných 76 mm, výška 30 mm, sila 2 mm, oceľ S235JR (ST37.2 alebo tiež ČSN 11373) v povrchovej úprave žiarovým zinkováním dle EN ISO 1461, protišmyk na nosných páskach typ S4.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Protišmykové prevedenie pororoštu je na nosných páskach ( S4 ).
Nosná dĺžka pororoštu je 700 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 640 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 1000 mm.
Horná sponka HS05 - oceľ-zinkovaná
Štandardná horná spona pre oko 30 mm
Horná sponka HS04 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oko 30 mm s odtokom vody a protišmykovou hornou časťou
Horná sponka HS03 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oka 20 / 30 mm