Pororošty SP-34/38-30/2 - nerez V2A (1.4301)-morená - 1500x1000
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu100.3438.2068
Dĺžka (mm)1 500 mm
Šírka (mm)1 000 mm
Hmotnosť29,59 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 31-35 dnů
Zváraný pororošt ( SP ), 34/38 - rozstupy nosných 34 mm / rozperných 38 mm, výška 30 mm, sila 2 mm, nerezová oceľ V2A (1.4301, AISI 304) v povrchovej úprave morením, bez protišmyku.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Ako výrobný materiál je použitá nerezová oceľ V2A (1.4301) v povrchovej úprave morením.
Protišmykové prevedenie pororoštu nie je realizované.
Nosná dĺžka pororoštu je 1500 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 1440 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 1000 mm.