Pororošty PR-33/66-30/3 - oceľ-čierna - 1400x1000
AkciaMnožstevná zľava
Kód produktu110.3366.0169
Dĺžka (mm)1 400 mm
Šírka (mm)1 000 mm
Hmotnosť36,93 Kg
Zvyčajná dostupnosťobvykle do 31-35 dnů
Lisovaný pororošt ( PR ), 33/66 - rozstupy nosných 33 mm / rozperných 66 mm, výška 30 mm, sila 3 mm, oceľ S235JR (ST37.2 alebo tiež ČSN 11373) bez povrchovej úpravy, bez protišmyku.
    Dostupnosť na hlavnom sklade: Na objednanie
Ako výrobný materiál je použitá oceľ DIN ST37.2 (S235JR alebo tiež ČSN 11373) bez povrchovej úpravy.
Protišmykové prevedenie pororoštu nie je realizované.
Nosná dĺžka pororoštu je 1400 mm. Svetlá vzdialenosť podpôr konštrukcie pod pororoštom by mala byť 1340 mm, keďže pororošt by mal na každej strane nosnej dĺžky ležať minimálne 30 mm na konštrukcii. Nenosná šírka pororoštu je 1000 mm.
Horná sponka HS05 - oceľ-zinkovaná
Štandardná horná spona pre oko 30 mm
Horná sponka HS04 - oceľ-zinkovaná
Tanieriková horná spona pre oko 30 mm s odtokom vody a protišmykovou hornou časťou